Eurosong

Bugarska: Miro poziva skladatelje

Autor: Bruno Topić, 30. prosinca 2009, 18:23(1)

Nakon prošlogodišnjeg najduljeg izbora predstavnika, ove godine Bugarska će u veljači održati nacionalno finale u kojem će se Miro predstaviti s 3 pjesme.

Ovogodišnji predstavnik Bugarske na Eurosongu danas je pozvao sve bugarske skladatelje, poznate i nepoznate da šalju svoje pjesme od kojih će se 5 natjecati u nacionalnom finalu.

Nacionalno finale održat će se tijekom veljače, a sve pjesme mogu se slati do 15. siječnja. Nakon 15. siječnja Miro će preslušati sve primljene pjesme i odabrati najbolje. Nakon toga u suglasnosti s BNT-om odlučit će koji će 5 pjesama imati priliku sudjelovati u nacionalnom finalu.

Pet pjesama bit će različitih žanrova, a pobjedničku pjesmu odlučit će isključivo gledatelji putem telefonskog glasovanja.

Miro & Slavi Trifonov – No, Maria

Komentari

  1. ivancavarsb(10.01.2010 | 04:14)

    Ej Miro, Miro ko te je biro! Neuspješna muška kopija Madonne…al od Bugara smo već navikli na takve promašaje…

Komentiranje je dostupno samo registriranim korisnicima. Prijavite se ili Registrirajte.

EUROSONG.HR

korisnička zona

Fotogalerija

  • 14. ožujka: Snimanje videospota za Lijepu Tenu Andrea Šušnjara
  • Snimanje druge emisije 'Ususret Dori', 3. veljače, Rivers
  • Snimanje prve emisije 'Ususret Dori', 2. veljače
  • 14. ožujka: Snimanje videospota za Lijepu Tenu
  • Snimanje druge emisije 'Ususret Dori', 3. veljače, Filip Dizdar
  • Snimanje prve emisije 'Ususret Dori', 2. veljače: Klapa Iskon (HRT)
  • 14. ožujka: Snimanje videospota za Lijepu Tenu: Igor i Andrea s urednikom Eurosong.hr, Vinkom Paićem
  • BiH: Grupa Regina u posjetu Zagrebu (na slici: članovi grupe Regina i Vinko Paić, urednik Eurosong.hr)
  • 14. ožujka: Snimanje videospota za Lijepu Tenu
  • 14. ožujka: Snimanje videospota za Lijepu Tenu
  • Snimanje prve emisije 'Ususret Dori', 2. veljače: AliBi
  • Snimanje prve emisije 'Ususret Dori', 2. veljače: Tihomir Kožina

Zadnji komentari

Anketa

There are currently no polls.