Eurosong vijesti
Francuzi u Baku šalju Anggun!

Predstavnika za Baku i Francuzi odabiru interno, sljedeće godine sve nade polažu u Anggun!
Anggun, 37-godišnja Francuskinja indonezijskih korijena, predstavljat će Francusku na Eurosongu 2012. Anggun postaje popularna 1997. godine nakon objave pjesme ‘Snow on the Sahara’. Prvi album prodan je u više od 1,5 milijuna primjeraka diljem svijeta, a ostali albumi postigli su jednako dobar uspjeh.Nedavno je izdala i peti album imena ‘Echoes’.
‘Ako želimo pobijedit na Eurosongu moramo poslati pjevača koji će se svidjeti i gledateljima iz drugih zemalja. Anggun je popularna u Francuskoj, ali i šire. Također, sudjeluje i u brojnim humanitarnim projektima.’, izjavila je Maria Claire Mezzette, glavna urednica zabavnog programa televizije France 3.
Anggun je izjavila kako je vrlo ponosna i počašćena što će predstavljati Francusku, multikulturalnu zemlju, na Eurosongu koji se 2012. održava u Azerbajdžanu.













Komentari
Komentiranje je zatvoreno zbog neprestanih kršenja uvjeta korištenja.