Eurosong
Johnny Logan piše pjesmu za Francusku?

Ako je vjerovati njemačkom magazinu “Bunte”, onda će se Francuska na 55. Eurosongu predstaviti pjesmom Johnny Logana
Johnny Logan, pobjednik Eurosonga 1980., 1987. i kao skladatelj 1992., dobio je poziv francuske nacionalne televizije da napiše pjesmu za Francusku za Eurosong 2010.
“Pitali su me želim li im napisati pjesmu za sljedeći Eurosong i rekao sam da“ – izjavio je za njemački magazin Bunte Johnny Logan. Irski pjevač, inače rođen u Australiji, pobijedio je na Eurosongu dva puta s pjesama “What’s Another Year“ i “Hold Me Now“ i kao skladatelj s pjesmom “Why me“ u izvedbi Linde Martin.
Bilo kako bilo, Eurosong u privatnom životu Johnny Logana je tek na drugom mjestu trenutno. Pjevač se bori s ovisnošću o alkoholu. “Želim prvo pobijediti u toj bitki“ izjavio je Johnny.













Komentari
Mihael_(21.07.2009 | 12:06)
Prošlo je njegovo vrijeme, čisto sumnjam da će napisati pjesmu za pobjedu!
d145(20.07.2009 | 20:27)
Amy je sve hitove otpjevala mortus pijana,mogao bi Johnny napisati pjesmu Vodka.Želim mu da uspjije ali ne znam zašto Francuzima treba to,imaju oni itekako dobrih autora,samo neka se malo bolje organiziraju.Sve kontam da dogodine svi idu na sve ili ništa.
Komentiranje je dostupno samo registriranim korisnicima. Prijavite se ili Registrirajte.