Eurosong vijesti

San Marino: Senit u Düsseldorf

Autor: Ajdin Mehić, 03. veljače 2011, 14:01(5)

san_marino

Jutros je objavljeno kako će Senit biti predstavnica San Marina na ovogodišnjem Eurosongu

Senit iz Bologne će predstavljati ovu malu apeninsku zemlju na 56. Eurosongu, odlučila je SMRTV. Ona će pokušati na što bolji način predstaviti svoju zemlju te pokazati kako su i male zemlje, kao što je i San Marino, dostojne ovog natjecanja te da mogu poslati kvalitetnu pjesmu i prirediti dobar nastup baš kao i sve ostale zemlje.

Trenutno nije poznato koju će pjesmu pjevati Senit na Eurosongu. Očekuje se više informacija u danima koji slijede. No, znamo da se neće pojaviti sama na sceni u Düsseldorfu. S njom će biti i prateći vokali i muzičari.

Komentari

  1. Netko Netko(04.02.2011 | 20:13)

    DoBrA
    Ajmo se nadat da će proći

  2. dobric(03.02.2011 | 23:15)

    Senit iz Bologne :) Bas me zanima koliko ce narednih predstavnika San Marina zaista i biti odatle. Njihovo ucesce dozivljavam kao dvostruko ucesce Italije, ali dobro imaju prava na to, a mi volimo da sto vise zemalja ucestvuje :)
    BTW, simpaticna Senit :)

  3. MrAleksandarMk(03.02.2011 | 20:17)

    meni se svidja Senit :D:D:D Jako je simpa <3
    Ocekivam i takva pesma :D
    Srecno!

  4. Keksolinjo(03.02.2011 | 17:38)

    Vrlo zanimljivo! :)

  5. antisha_07(03.02.2011 | 16:37)

    prilozena pjesma mi se svida!
    po svemu sudeci, dobar izbor ;)

Komentiranje je dostupno samo registriranim korisnicima. Prijavite se ili Registrirajte.

EUROSONG.HR

korisnička zona

Fotogalerija

  • Memorije iz Dusseldorfa
  • Lena vs. Safura

Zadnji komentari

Anketa

There are currently no polls.