Eurosong vijesti

Slovenija: Poznati sudionici EME 2012

Autor: Ante Kurtović, 08. siječnja 2012, 23:05(2)

slovenia

Završena je finalna večer ciklusa Misija Evrovizija u kojem su dva izvođača dobila kartu za veliku završnicu slovenskog nacionalnog izbora za Eurosong 2012.

Slovenija je odabrala dva izvođača koji će se boriti za pobjedu na EMI 2012. Jedan od njih će krajem svibnja otputovati u daleki Azerbajdžan. Stručni četveročlani žiri je odlučio da u veliku završnicu izbora idu:

- Eva Boto
- Eva & Nika Prusnik

Nažalost, Nika Zorjan je napustila show kao trećeplasirana. Velika završnica, EMA 2012. će se održati 26. veljače, kada ćemo saznati tko će predstavljati boje slovenske zastave u Baku Crystal Areni.

Komentari

  1. Marin Han(09.01.2012 | 02:07)

    Važno je zvati se Eva ;)

  2. buba(08.01.2012 | 23:42)

    “Nažalost, Nika Zorjan je napustila show kao trećeplasirana” mislim da je ovo najbolje napisana rečenica… jer su nažalost one kmečalice u finalu…sad NAVIJAT ZA EVU BOTO!!!

Komentiranje je dostupno samo registriranim korisnicima. Prijavite se ili Registrirajte.

EUROSONG.HR

korisnička zona

Fotogalerija

  • Lena vs. Safura

Zadnji komentari

  • Marin Han

    Važno je zvati se …

  • buba

    “Nažalost, Nika Zorjan je …

Anketa

There are currently no polls.