Eurosong vijesti

Sretna godišnjica pobjede Alexander!

Autor: Ante Kurtović, 16. svibnja 2010, 12:56(5)

Prošla je godina dana od finala Eurosonga 2009. kada je pobjedu odnio Alexander Rybak.

Prošla je godina od dana kada smo 16 puta čuli: “…and finally, 12 points goes to Norway!!”. Dok polufinalisti odrađuju svoje prve probe, Alexander Rybak slavi. Otkada je pobijedio, postao je norveška ikona. “Fairytale” je postao veliki hit diljem svijeta.

Ovom prilikom želimo poželjeti Alexanderu puno sreće u daljnjoj karijeri!

Komentari

  1. miki91(16.05.2010 | 17:59)

    extra pjesma………..

  2. A.G.Vitez(16.05.2010 | 16:22)

    Lik zaslužuje respekt jer je podigao krendibilitet Eurosonga.
    Mislim da ne treba očekivati skoro neki “bum” poput ovoga što je Rybak priredio. Možda bi Njemačka ove godine mogla napraviti nešto (ja kontam da ona pobijedi) jer je cura simpa, ima karizmu, ima neobičnu pjesmu i već ogroman broj ljudi kojima se sviđa Sattelite . Slično je bilo s Rybakom prošle godine.

  3. macedonian_90(16.05.2010 | 14:34)

    zalim sta je pobedila norveska radi organizacije esc bolje bi biilo da su pobedili azerbejdzanci jer su puni entuzijasta i scena bi bila fantasticna a ne ko ova sad

  4. dobric(16.05.2010 | 13:59)

    Svaka cast. Oborio je sve rekorde Eurosonga. Dugo nismo imali tako dobrog pobednika.

Komentiranje je dostupno samo registriranim korisnicima. Prijavite se ili Registrirajte.

EUROSONG.HR

korisnička zona

Fotogalerija

  • Memorije iz Dusseldorfa
  • Lena vs. Safura

Zadnji komentari

Anketa

There are currently no polls.